Prejsť na navigáciu ETP MB /Kontakt /Slovo na záver

Slovo na záver

Pokiaľ ste sa dostali až sem, je dobre. Poznáte nielen náš spôsob správy bytových domov a našu filozofiu ktorou sa riadime pri jej výkone, ale celkom slušne ste sa oboznámili aj s výkonom správy bytových domov vo všeobecnosti.

Pokiaľ sme Vás zaujali a na našej stránke ste z dôvodu, že uvažujete o novom správcovi pre Váš dom, neváhajte nás kontaktovať. Pozveme Vás do sídla našej spoločnosti a ukážeme Vám na konkrétnych príkladoch napr. na účtovných výstupoch ako by správa mohla u Vás vyzerať z ekonomického pohľadu. Môžeme Vám predstaviť aj potencionálneho ekonóma či správcu Vášho bytového domu. Prípadne Vám vyčerpávajúco poradíme ako postupovať a nechybovať keď chcete vymeniť doterajšiu správcovskú spoločnosť. Z oblasti správy bytových domov jednoducho s Vami prediskutujeme čokoľvek.

Pokiaľ sme Vás zaujali a na našej stránke ste z dôvodu, že ste predstaviteľ inej správcovskej spoločnosti a zisťujete ako sa správa robí u konkurencie, tiež sa potešíme ak nás budete kontaktovať. Je len na prospech veci, keď budeme vzájomne komunikovať, konštruktívne si oponovať a odovzdávať si skúsenosti, lebo aj takáto spolupráca môže správcovské spoločnosti formovať a posúvať dopredu.

Pokiaľ sme Vás zaujali a na našej stránke ste z dôvodu, že ste vlastník ktorého spravujeme a zisťujete si čo sme vlastne zač, alebo ste náhodný surfér či nadšenec problematiky správy bytových určite nás kontaktujte aj Vy. Postreh nezainteresovanej tretej osoby a jej pohľad na výkon správy je vynikajúca vec na odbúranie zaužívaných správcovských stereotypov a niekedy aj užitočná ľadová sprcha pre všetkých na správe zúčastnených, ktorá nás pekne vráti na zem a upozorní na potrebu stáleho rešpektu a pokory k procesom správy bytových domov.

Máme na stránke dostatok kontaktných formulárov ako aj kontaktných telefónnych čísiel, preto neváhajte a spojte sa nami, pokiaľ to tak cítite.

Jozef Malich, konateľ

Chcete dostávať pravidelné informácie?
Prihláste sa do nášho newslettera ETP
Odborník je človek, ktorý vo veľmi malej oblasti urobil všetky chyby, ktorých sa je možné dopustiť. – Niels Bohr
2024 © ETP Management budov, s.r.o.
Tvorba web stránok a redakčný systém od firmy AlejTech, spol. s r.o.